VIDEO/ Krokodili i zë rrugën makinës, shoferi i bie borisë por…

Një ngjarje sa e çuditshme dhe për të qeshur ka ndodhur në Australi.

Një shofer i bjerë borisë në mënyrë që krokodili që i ka zënë rrugën të lëvizë nga vendi.

Në videon e publikuar nga Daily Mail shihet momenti, kur një makinë e kuqe detyrohet të ndalojë në mes të një rruge të përmbytur për shkak se përpara saj po lëvizte një krokodil.

Shoferi i bie disa herë borisë derisa krokodili vendos të lirojë rrugën.

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *