Denoncimi i qytetarit: Vagonët e vjetër në Përrenjas janë kthyer në “shtëpi publike”

Vagonët e vjetër të trenit janë kthyer në “shtëpi publike në natyrë” në Përrenjas. Një qytetar nga ky qytet shkruan se në këto vagonë kryhet seks madje shpesh në mes të ditës.

”Përshëndetje Infoelbasani. Jam një qytetar nga Përrenjasi.

 Sa herë që kaloj pranë vagonëve të vjetër të trenit në Përrenjas dëgjoj zhurma të çuditshme.

 Njëherë u bëra kurioz dhe zgjata kokën.

Pashë se po kryenin veprime të turpshme.

Nuk di pse i mbajnë ende ato karakatina të mbushura me ndryshk e që janë kthyer në pocaqi për qytetin tonë”.

Në fakt edhe në qytete të tjera vagonët e trenit duket se shërbejnë për këtë qëllim.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Denoncimi i qytetarit: Vagonët e vjetër në Përrenjas janë kthyer në “shtëpi publike””

  1. Beni says:

    Normale me ate drejtor hajdut dhe mashtrues si Ilir Dashi kjo do te ndodhi.

  2. ...!?!? says:

    Po ti e ben denoncimin nga shqetesimi apo xhelozia !, te thirren ty per ndonje treshe dhe svajte !! Te qifte ndonje gje e eger ty dhe kta qe na nxjerrin kto shkrime varikaret !!!

  3. shqipe says:

    Kur i shikon se cfare bejne, pse nuk shkon edhe ti t’iu bashkohesh, apo te pelqen vetem vrojtimi?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *