Doni të shkoni në SHBA dhe ju kanë refuzuar vizën? Ambasada amerikane ka një mesazh për ju

Këni aplikuar për të shkuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të vizuatuar të afërmit dhe ju është refuzuar viza nga ambasada amerikane?

Pëkërisht sot ambasada ka dhënë një mesazh për të gjithë ata që u është refuzuar viza , duke sqaruar se pse bëhen seleksionime të tilla.

Postimi

Aplikuesit tanë shpesh mbeten të zhgënjyer kur u refuzohet viza!

Ne i marrim vendimet tona bazuar tek akti i imigracionit dhe nënshtetësisë, dhe ligji është shumë i rreptë ndonjëherë.

Ne bëjmë më të mirën tonë që çdokush të trajtohet me respekt dhe xhentilesë, tani mirëpres pyetjet tuaja.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Doni të shkoni në SHBA dhe ju kanë refuzuar vizën? Ambasada amerikane ka një mesazh për ju”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *