FOTOT/ “Si me fustan si pa fustan, ti Demi Rose po yll mbetesh”

Ajo ku do që shkon bën që njerëzit të kthjenë kokat për ta parë.

Dhe  Demi Rose u shfaq mjaft seksi teksa ishte e pranishme në një mbrëmje gala.

Bukuroshja 22 vjeçare kishte veshur një fustan të verdhë i cili i tregonte belin e hollë dhe këmbët e tonifikuara.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/Capture-6-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/Capture-6.png","attachment_id":"747795"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi-2.jpg","attachment_id":"747796"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi1-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi1-2.jpg","attachment_id":"747797"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi2-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi2-2.jpg","attachment_id":"747798"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi4-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi4-2.jpg","attachment_id":"747799"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi5-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi5-2.jpg","attachment_id":"747800"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi6-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi6-2.jpg","attachment_id":"747801"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi7-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi7-2.jpg","attachment_id":"747802"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *