Marina Vjollca dhe Getoar Selimi vendosin të martohen: Dasma do jetë…

Të komentuar deri në detaje, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca po shkojnë drejt altarit dhe dasma e tyre do të jetë një nga më të bukurat e vitit.

Çifti që po bashkëjetojn në Tiranë kanë vendosur ditën e dasmës që do të jetë data 10 shtator, siç mëson revista Story.

Sipas burimeve pranë çiftit, ceremonia do të organizohet në Prishtinë dhe do të ketë të pranishëm rreth 250 të ftuar.

E veçanta e kësaj ceremonie është fakti që Getoari ka vendosur të ndjekë ritet tradicionale shqiptare.

Kështu ndryshe nga çiftet e tjerë VIP që organizojnë një dasmë për të dy, reperi ka vendosur që të udhëtojë drejt shtëpisë së Marinës në Tiranë bashkë me krushqit, për ta marrë nusen të dielën në shtëpinë e tij në Prishtinë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/marina-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/marina-3.jpg","attachment_id":"747782"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/3cd0geti-marina-770x445-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/3cd0geti-marina-770x445.jpg","attachment_id":"747777"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/cifti_1439794980-9455087-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/cifti_1439794980-9455087.jpg","attachment_id":"747778"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/download-1-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/download-1-8.jpg","attachment_id":"747779"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/download-20-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/download-20.jpg","attachment_id":"747780"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/images-7-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/images-7-1.jpg","attachment_id":"747781"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/Marina-Geti-650x358-680x365_c-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/Marina-Geti-650x358-680x365_c.jpg","attachment_id":"747783"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/Marina-Vjollca-dhe-getoar-Selimi-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/Marina-Vjollca-dhe-getoar-Selimi-1-1.jpg","attachment_id":"747784"}]

3 komente në “Marina Vjollca dhe Getoar Selimi vendosin të martohen: Dasma do jetë…”

  1. helga says:

    per nje koncert 10 mije erosh getua i ben gjizen dasmes. ah moj goc me gjith kta cuna qe ka shqipnia, zgjodhe megjypin turkoshak. ptuuuu ne qaf e paç

  2. Marksi says:

    Te trashegohesh Marina Selimi!

  3. Marksi says:

    Te trashegohesh Marina Selimi!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *