VIDEO/ Skena erotike në zyrë, pushohen nga puna dy punonjës bashkie

Një video e bërë publike në rrjetet sociale ku shihen dy punonjës bashkie duke bërë veprime seksuale në zyrë, ka ngjallur debat dhe reagime të forta.

Ngjarja është regjistruar në zyrat e bashkisë së Axochiapan, Meksikë, ku një burrë që mbante postin e drejtorit të Zhvillimit Buqësor, dhe një grua, punonjëse e administratës, janë filmuar teksa ishin ulur mbi njëri-tjetrin duke u prekur në pjesët intime.

Pas shpërndarjes së videos, ata janë pushuar menjëherë nga detyra, ndërkohë që komente shpërthyese ka pasur nga qytetarët e zonës.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Skena erotike në zyrë, pushohen nga puna dy punonjës bashkie”

  1. Kaonia says:

    me kete drejtor e siguruan bujqesine dhe blektorine

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *