FOTOT/ Kylie Jenner promovon buzëkuqin e saj…

Kylie Jenner ka promovuar buzëkuqin e saj të ri Lips Kits dhe për këtë ka zgjedhur një mënyrë të mençur.

Modelja 20 vjeçarja ka pozuar pranë një telefoni pink në formë të buzëve, e veshur me të brendshme seksi dhe një kurorë në kokë, duke u sjellë si një mbretëreshë.

Ylli ka publikuar imazhet në llogarinë e saj në Instagram të premten, duke mahnitur  fansat  e saj me format tejet seksi.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/435CE0D700000578-4804000-image-a-5_1503092689135-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/435CE0D700000578-4804000-image-a-5_1503092689135.jpg","attachment_id":"748636"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/435CE0CA00000578-0-image-a-4_1503092562197-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/435CE0CA00000578-0-image-a-4_1503092562197.jpg","attachment_id":"748635"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/435E156A00000578-4804000-image-a-104_1503095330580-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/435E156A00000578-4804000-image-a-104_1503095330580.jpg","attachment_id":"748637"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/435B2A6A00000578-4802912-image-a-8_1503066923092-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/435B2A6A00000578-4802912-image-a-8_1503066923092.jpg","attachment_id":"748632"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/435B2A4100000578-4802912-image-a-25_1503068723861-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/435B2A4100000578-4802912-image-a-25_1503068723861.jpg","attachment_id":"748633"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/434A5A6700000578-0-image-a-134_1502859506123-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/434A5A6700000578-0-image-a-134_1502859506123.jpg","attachment_id":"748631"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/43430BAE00000578-4792740-Spanx_for_the_memory_Kylie_Jenner_revealed_a_secret_as_she_stepp-m-32_1502811480629-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/43430BAE00000578-4792740-Spanx_for_the_memory_Kylie_Jenner_revealed_a_secret_as_she_stepp-m-32_1502811480629.jpg","attachment_id":"748638"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/43430C6A00000578-4792740-Friends_lunch_She_stepped_out_for_lunch_with_pal_Jordyn_Woods-m-45_1502813127118-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/43430C6A00000578-4792740-Friends_lunch_She_stepped_out_for_lunch_with_pal_Jordyn_Woods-m-45_1502813127118.jpg","attachment_id":"748639"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/43430CC000000578-4792740-The_multi_millionaire_couldn_t_finish_her_lunch_but_was_careful_-a-22_1502811412768-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/43430CC000000578-4792740-The_multi_millionaire_couldn_t_finish_her_lunch_but_was_careful_-a-22_1502811412768.jpg","attachment_id":"748640"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/435B2A7600000578-4802912-image-m-7_1503066909898-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/435B2A7600000578-4802912-image-m-7_1503066909898.jpg","attachment_id":"748634"}]

1 komente në “FOTOT/ Kylie Jenner promovon buzëkuqin e saj…”

  1. ich hätte den richtige “Lipenstift” für besonderer sexi süsse Lipen 😉

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *