VIDEO/ Moment tragjik, shembet ura, nëna dhe fëmija mbyten në lum

Ky është momenti tragjik  kur nëna dhe fëmija i saj u mbytën pasi ura në të cilën ata po kalonin u shemb si pasojë e ujërave të rrëbyeshëm.

Në video do të shikoni se si gruaja, burri dhe fëmija i tyre po kalonin urën dhe në moment ajo shembet.

Nëna bashkë më fëmijën bien në lumë ndërsa burri shpëton pas e kapin njerëzit që ndodheshin në anë tjetër të urës.

Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Ararias në Indi dhe konkretisht në rrejdhën e lumit Kosi.

Shumë fshatarë ishin larguar nga fashti i tyre për në vende më të sigurta pasi reshjet e shumta të shiut i kishin përmbytur shtëpitë.

Më shumë se 16 milion njerëz janë prekur nga përmbytjet e fundit në Azinë Jugore.

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *