FOTOT/ Demi Rose vjen më seksi se kurrë me bikini

Ajo është një nga femrat më tërheqëse në botën e showbiz dhe nuk ka pasur asnjëherë problem që të ekspozojë format e saj bombastike.

Dhe këtë herë Demi Rose është shfaqur shumë seksi pasi ka pozuar për linjën e re të bikini Ëolf & Ëhistle.

Modelja është imazhi i ri i kësaj linje dhe padyshim që përzgjedhja e tyre ka qenë e duhura.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi1-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi1-3.jpg","attachment_id":"749011"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi2-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi2-3.jpg","attachment_id":"749012"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi3-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi3-2.jpg","attachment_id":"749013"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi4-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi4-3.jpg","attachment_id":"749014"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi5-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi5-3.jpg","attachment_id":"749015"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi6-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi6-3.jpg","attachment_id":"749016"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi8-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi8-2.jpg","attachment_id":"749017"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi9-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi9-1.jpg","attachment_id":"749018"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi10-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi10-1.jpg","attachment_id":"749019"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi11.jpg","attachment_id":"749020"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi12.jpg","attachment_id":"749021"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi13-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi13-1.jpg","attachment_id":"749022"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi78-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi78.jpg","attachment_id":"749023"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi-3.jpg","attachment_id":"749010"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *