FOTOT/ Është 47 vjeçe, por duket si 20

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Është padyshim për ta lakmuar për format që ajo ka!

Dhe ajo është 47 vjeçare Nicole Murphy.

Së fundi Nicole është parë në rrugët e Beverly Hills e veshur me veshje sportive, duke vënë në pah linjat e saj trupore.

Format e 47 vjeçares do t’i kishin zili dhe vajzat e reja.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4363DE0900000578-4806358-image-m-33_1503211391067-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4363DE0900000578-4806358-image-m-33_1503211391067.jpg","attachment_id":"749928"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4363E5B500000578-4806358-image-a-80_1503202517778-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4363E5B500000578-4806358-image-a-80_1503202517778.jpg","attachment_id":"749930"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4363DF5400000578-4806358-image-a-40_1503211610099-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4363DF5400000578-4806358-image-a-40_1503211610099.jpg","attachment_id":"749929"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/436615BD00000578-4806358-image-m-39_1503211599022-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/436615BD00000578-4806358-image-m-39_1503211599022.jpg","attachment_id":"749933"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/43378F5400000578-4806358-image-a-84_1503203271019-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/43378F5400000578-4806358-image-a-84_1503203271019.jpg","attachment_id":"749931"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/43378F6400000578-4806358-image-a-83_1503203265460-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/43378F6400000578-4806358-image-a-83_1503203265460.jpg","attachment_id":"749932"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4338233A00000578-4806358-image-a-82_1503203253297-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4338233A00000578-4806358-image-a-82_1503203253297.jpg","attachment_id":"749934"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4338233F00000578-4806358-image-a-81_1503203246819-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4338233F00000578-4806358-image-a-81_1503203246819.jpg","attachment_id":"749935"}]
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT/ Është 47 vjeçe, por duket si 20”

  1. atedhetari says:

    me duket tamamme si gjyshj aime pare se te vdiste e shkrete dava kurvash do te thoshte pote ishe gjalle hahahahahahahahahaha
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahah……………………………………………………………………………………………………….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *