FOTOT/ Modelja e famshme shfaqet topless në Capri

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kate Moss dë bashku me të fejuarin e saj Nikolai von Bismarck, po kalojnë disa momente relaksi në brigjet e Caprit në Itali.

Të dy së bashku prej tre vjetësh, i kanë dhuruar vetes disa pushime të zjarrta me puthje dhe përqafime.

Modelja 43 vjeçare është shfaqur me bikini dhe ndonjëhrehe dhe topless.

Mes tyre pavarësisht zërave për krizë, jo vetëm mbizotëron harmonia por edhe pasioni.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/C_2_articolo_3089595_upiImagepp-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/C_2_articolo_3089595_upiImagepp.jpg","attachment_id":"749828"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/C_2_fotogallery_3081775_1_image-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/C_2_fotogallery_3081775_1_image.jpg","attachment_id":"749829"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/C_2_fotogallery_3081775_2_image-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/C_2_fotogallery_3081775_2_image.jpg","attachment_id":"749830"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/C_2_fotogallery_3081775_3_image-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/C_2_fotogallery_3081775_3_image.jpg","attachment_id":"749831"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/C_2_fotogallery_3081775_4_image-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/C_2_fotogallery_3081775_4_image.jpg","attachment_id":"749832"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/C_2_fotogallery_3081775_5_image-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/C_2_fotogallery_3081775_5_image.jpg","attachment_id":"749833"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/C_2_fotogallery_3081775_6_image-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/C_2_fotogallery_3081775_6_image.jpg","attachment_id":"749834"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/C_2_fotogallery_3081775_7_image-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/C_2_fotogallery_3081775_7_image.jpg","attachment_id":"749835"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/C_2_fotogallery_3081775_8_image-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/C_2_fotogallery_3081775_8_image.jpg","attachment_id":"749836"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/C_2_fotogallery_3081775_9_image-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/C_2_fotogallery_3081775_9_image.jpg","attachment_id":"749837"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/C_2_fotogallery_3081775_10_image-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/C_2_fotogallery_3081775_10_image.jpg","attachment_id":"749838"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *