VIDEO/ Hidhet nga 50 metra lartësi, papritmas këputet litari dhe vajza bie me kokë në lum

Adrenalina dhe emocionet  që të japin sportet ekstreme janë të papërshkrueshme.

Por jo gjthçka shkon mirë në këto aventura të çmendura.

Dhe një gjë e tillë i ka ndodhur një vajze 17 vjeçe.

Ajo ishte lidhur më një litar elastik dhe u hodh nga një platformë 50 metra të lartë.

Pas disa lëkundejve litari u këput dhe vajza ra poshtë në lumë.

Fatmirësisht ajo nuk pësoi dëmtime të rëndë pasi përlasja në ujë nuk ishte e fortë.

Ngjarja ndodhi më 18 gusht në Pekin.

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *