VIDEO/ Moment tronditës, 1 vjeçari bie nga kati i pestë, kalimtarët e presin me batanije

Ky është momenti tronditës kur një fëmijë një vjeçar bie nga kati i pestë i një pallati.

Fatmirësisht disa persona që ishin poshtë pallatit panë vogëllushin që po i  afrohej dritares dhe mënjeherë reaguan në kohë duke marrë një bananije për të pritur 1-vjeçarin.

Djali i vogën pas rënies nga kati i pestë  pësoi një dëmtim të trurit.

Policia akuzon nënën e djalit për mos kryerjen e përgjegjësive prindërore. Thuhet se ajo  ka qënë në gjumë në momentin kur ndodhi ngjarja.

Nëna mund të përballet me një gjobë prej 80,000 rubla ruse.

Një fqinj filmoi momemtin kur djali ra nga banesa dhe u shpëtua me një batanije nga kalimtarët.

Ngjarja e rëndë ndodhi në qytetin Arsenyev në rajonin jugor lindor të Rusisë.

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *