FOTOT/ Demi Rose shkëlqen edhe pa bikini

Ajo është një nga modelet më të njohura të Instagram-it dhe krenohet me 5 milionë ndjekës që ka.

Dhe Demi Rose “kënaqi” fansat e saj duke hedhur foto të nxehta nga Cape Verde.

Modelja 22 vjeçare tregoi fromat e saj teksa kishte veshur një fustan të hapur i cili i ekspozonte gjoksin dhe këmbët e tonifikuara.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi1-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi1-4.jpg","attachment_id":"750565"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi2-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi2-4.jpg","attachment_id":"750566"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi3-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi3-3.jpg","attachment_id":"750567"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi4-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi4-4.jpg","attachment_id":"750568"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi5-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi5-4.jpg","attachment_id":"750569"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi7-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi7-3.jpg","attachment_id":"750571"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi6-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi6-4.jpg","attachment_id":"750570"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi8-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi8-3.jpg","attachment_id":"750572"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi9-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi9-2.jpg","attachment_id":"750573"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi10-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi10-2.jpg","attachment_id":"750574"}]

1 komente në “FOTOT/ Demi Rose shkëlqen edhe pa bikini”

  1. Taqka says:

    Demi digjet per dem !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *