Çaste tmerri në Korçë, përflaket një konvikt privat, thyhen xhamat për të nxjerrë njerëzit jashtë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një banesë dhe një konvikt privat janë përfshirë nga flakët pasditen e sotme në qytetin e Korçës.

Mësohet se në momentin e zjarrit ka pasur njerëz brenda në banesë dhe në konviktin privat.

Forca policie dhe zjarrfikësja kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë thyer xhamat e ndërtesave për të nxjerrë njerëzit jashtë.

Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar. Shkak i zjarrit dyshohet një shkëndijë elektrike.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *