FOTOT/ Demi Rose rrit temperaturat në Ibiza

Ajo nuk heziton asnjëherë që të shfaqi trupin e saj seksi.

Dhe Demi Rose kështu ka bërë edhe këtë herë, duke treguar format e saj bombastike në setin e fundit fotografik.

22 vjeçarja e veshur me rroba banjo shfaqi gjoksin dhe të pasmet shpërthyese në Ibiza.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi3-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi3-4.jpg","attachment_id":"751835"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi1-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi1-5.jpg","attachment_id":"751833"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi2-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi2-5.jpg","attachment_id":"751834"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi-5.jpg","attachment_id":"751832"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi.6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi.6.jpg","attachment_id":"751831"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi.2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi.2.jpg","attachment_id":"751830"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi.1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi.1.jpg","attachment_id":"751829"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi.-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/demi..jpg","attachment_id":"751828"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4360758400000578-0-image-a-118_1503155652691-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4360758400000578-0-image-a-118_1503155652691.jpg","attachment_id":"751826"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4360731300000578-0-image-a-105_1503155539452-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4360731300000578-0-image-a-105_1503155539452.jpg","attachment_id":"751825"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/Capture-10-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/Capture-10.png","attachment_id":"751827"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/434FEBE700000578-4812336-_I_have_an_amazing_life_Confident_in_her_sex_appeal_the_former_b-a-3_1503400127381-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/434FEBE700000578-4812336-_I_have_an_amazing_life_Confident_in_her_sex_appeal_the_former_b-a-3_1503400127381.jpg","attachment_id":"751824"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/434A809B00000578-4812336-Social_media_savvy_Demi_first_got_a_taste_for_the_limelight_when-a-4_1503400127416-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/434A809B00000578-4812336-Social_media_savvy_Demi_first_got_a_taste_for_the_limelight_when-a-4_1503400127416.jpg","attachment_id":"751823"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *