FOTOT/ Modelja s’do t’ja dijë për divorcin, shfaqet seksi në plazh

Ajo u divorcua nga bashkëshorti i saj Romain Zago në Miami, javën e kaluar, pas martesës së saj katër-vjeçare.

Por, Joanna Krupa ka dëshmuar se nuk po i bën fare për ndarjen, pasi ka dhuruar një tjetër shfaqje tejet të nxehtë në Malibu të Kalifornisë.

Modelja polake është parë duke xhiruar setin e saj të ri fotografik e veshur me rroba banje ngjyrë të kuqe.

1 komente në “FOTOT/ Modelja s’do t’ja dijë për divorcin, shfaqet seksi në plazh”

  1. Shpellari ne qytet says:

    Ore gazetare maloke, ju i matni gjerat me trute e juaja qe nuk i ha as qeni. Ju prisnit qe femra te vishet me te zeza, sepse i nda nga i shoqi? Ore shpellare, nuk jane te tjeret shpellare si puna e juaj. Ku ju ka gjetur Mero ju shpellare dhe ju lejon qe te publikoni idiotesira te tilla?
    Gazetare shpellare, shkoni andej nga keni ardhur dhe mos u merrni njerez normale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X