FOTOT/ Modelja 51 vjeçare pozon topless

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Për Cindy Crawford koha ka mbetur në vend dhe vitet që mban mbi supe për të janë thjesht shifra.

Ajo është 51-vjeç dhe trupi i saj është për tu patur zili.

Modelja ka ekspozuar trupin e saj seksi duke pozuar topless për ‘The Crawford’ dhe duket shumë në formë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4386EE5600000578-4820544-image-a-1_1503592651397-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4386EE5600000578-4820544-image-a-1_1503592651397.jpg","attachment_id":"752405"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4386EE3200000578-4820544-She_s_an_original_Her_effortless_All_American_style_style_has_se-m-46_1503598973866-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4386EE3200000578-4820544-She_s_an_original_Her_effortless_All_American_style_style_has_se-m-46_1503598973866.jpg","attachment_id":"752401"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4386EE2E00000578-4820544-Her_effortless_All_American_style_style_has_served_as_inspiratio-m-47_1503598994119-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4386EE2E00000578-4820544-Her_effortless_All_American_style_style_has_served_as_inspiratio-m-47_1503598994119.jpg","attachment_id":"752399"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4386EE4E00000578-4820544-image-a-2_1503593041105-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4386EE4E00000578-4820544-image-a-2_1503593041105.jpg","attachment_id":"752400"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4386EE3700000578-4820544-image-a-8_1503593981876-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4386EE3700000578-4820544-image-a-8_1503593981876.jpg","attachment_id":"752402"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4386EE4300000578-4820544-image-a-45_1503598935194-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4386EE4300000578-4820544-image-a-45_1503598935194.jpg","attachment_id":"752403"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4386EE4700000578-4820544-image-a-48_1503599405900-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4386EE4700000578-4820544-image-a-48_1503599405900.jpg","attachment_id":"752404"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4386EF5200000578-4820544-She_doesn_t_age_The_51_year_old_posted_an_image_of_herself_weari-m-44_1503598926563-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4386EF5200000578-4820544-She_doesn_t_age_The_51_year_old_posted_an_image_of_herself_weari-m-44_1503598926563.jpg","attachment_id":"752406"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/download-1-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/download-1-11.jpg","attachment_id":"752407"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/download-32-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/download-32.jpg","attachment_id":"752408"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *