Rama krenar për takimin e organizuar në Durrës: Ja si do të ecim shpejt me bashkëpunimin rajonal

Kryeministri Edi Rama është shprehur krenar për zhvillimet e ditës së sotme në qytetin e Durrësit ku priti kryeministrat e Ballkanit perëndimor.

Shefi i qeverisë shkruan në rrjetin social Facebook se kjo është një iniciativë për më shumë punësim dhe ekonomi.

Ai përcjell edhe një urim për bashkëpunimin mes vendeve të rajonit.

“Ditë e mirë pune për rajonin e për Shqipërinë. Qoftë me bashkëpunimin rajonal qoftë me integrimin europian, do të ecim më shpejt. Për më shumë ekonomi dhe punësim. Për #ShqipërinëqëDuam🇦🇱✌️🇪🇺“shkruan Rama.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Rama krenar për takimin e organizuar në Durrës: Ja si do të ecim shpejt me bashkëpunimin rajonal”

  1. shiiti baba Mondi nuk paguan dritat! says:

    nese imami i tredhur u premton ”big cica”, sume arabi[ly me mjolt] e pula te pjekura sunitoshqipfolesve ne paradhiso ,Ram corapekuqi ne ket bote u premton BE,drita dhe uje 24ore[ne 3 dite],big albania bashkim me kosoven,fyrom madje edhe turqine,big xhami,lungo mare,athletic adidas e pordhe me rigone………………!!!!!!!
    normalisht se nuk harron ti vesh gjithe gyzelet e alvanise me adidas si nje trendy i shekullit te 21…………………

  2. Messerschmidt says:

    Ik mer alabak kurve se nuk merr vesh ti fare nga politika ! Mjere ne ne dore te kujt kemi rene.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *