Rikthehen vjedhjet e makinave, rruga Myslym Shyri në shënjestër të grabitësve

Rruga M.Shyri vijon te mbetet problematike per sigurine e makinave.

Dy mjete jane thyer dhe vjedhur ne vlera te medha monetare para dy ditesh ne rrugicen e quajtur “Kopeshti 4 stinet” tek Myslym Shyri.

Njeri nga mjetet eshte nje Mercedes CLS si ky qe shihni ne foto. Prej kohes kjo zone e Tiranes po perjeton vjedhje makinash, mesa duket nga nje grup i organizuar vjedhesish te cilet kane thyer nje numer te madh makinash ne muajt e fundit.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *