Mesazhi i kryeministrit për shqiptarët, një ditë pas shpalljes së qeverisë “Rama 2”

Ashtu siç bën çdo ditë edhe sot kryeministri Rama i ka uruar një ditë të mbarë të gjithë shqiptarëve me një panoramë të bukur nga Kisha e Thethit.

“Mirëmëngjes dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë pamje spektakolare të Kishës së Thethit, ndërtuar më 1892 dhe ku At’Shtjefën Gjeçovi hapi 100 vjet më parë dhe shkollën e parë të shqipes për fëmijët e zonës,” shkruan Edi Rama në Facebook.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/rama-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/rama-2.png","attachment_id":"754053"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/21192631_10155088865926523_5324385423126071406_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/21192631_10155088865926523_5324385423126071406_n.jpg","attachment_id":"754052"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *