VIDEO/ Kërkon të vjedhë makinën, e pëson keq hajduti

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një hajdut e ka gjetur veten duke u tërhequr zvarrë me makinë, pasi vjedhja e automjetit nuk i shkoi ashtu siç kishte menduar.

Video dramatike, tregon burrin që tërhiqet zvarrë qindra metra nga shoferi i makinës në një rrugë në Kent të Uashingtonit (SHBA).

Hajduti përfundoi pa pantallona kur shoferi i mjetit pasi ndaloi njëhër makinën  i dha gaz përsëri dhe e tërhoqi zvarrë në rrugë.

Policia lokale arrestoi hajdutin i cili kishte precedent të mëparshëm penalë.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *