FOTOT/ Demi Rose harron ish të dashurin, tani në lidhje me një reper tjetër?!

Modelja dhe ish e dashura e reperit Tyga, Demi Rose nuk di të ndalet.

Ajo kohëve të fundit është shumë e pranishme në medieat rozë, falë paraqitjeve të saja super seksi dhe fotografive ‘hot’ që poston në rrjetet siciale.

Së fundmi ajo ka befasuar të gjithë, pasi është parë në Londër bashkë me reperin e famshëm botëror Drake.

22-vjeçarja me trupin e saj bombastik si duket i’a ka trullosur mendjen reperit.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/43B3001600000578-0-Playing_it_cool_Sweeping_her_hair_into_a_loose_ponytail_Demi_see-m-38_1504082705592-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/43B3001600000578-0-Playing_it_cool_Sweeping_her_hair_into_a_loose_ponytail_Demi_see-m-38_1504082705592.jpg","attachment_id":"755529"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/43B2FFF200000578-0-image-a-30_1504082491453-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/43B2FFF200000578-0-image-a-30_1504082491453.jpg","attachment_id":"755530"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/43B3001600000578-0-image-a-22_1504081578165-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/43B3001600000578-0-image-a-22_1504081578165.jpg","attachment_id":"755532"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/43B26AE300000578-0-image-a-35_1504082507261-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/43B26AE300000578-0-image-a-35_1504082507261.jpg","attachment_id":"755528"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/43B26C9200000578-0-image-m-21_1504081572233-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/43B26C9200000578-0-image-m-21_1504081572233.jpg","attachment_id":"755531"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *