FOTOT/ Skulptura të çuditshme

Shpesh herë artistët shprenojnë fantazinë e tyre kur duan që të krijojnë diçka të veçantë dhe unike.

Dhe të njëjtën gjë kanë bërë ata në realizimin e këtyre skulpturave që ne do të sjellim për ju më poshtë në galerinë vituale.

Janë me të vërtetë të çuditshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X