FOTOT/ “Zhdukje kanabisit”. Pas ultimatumit të Ramës, policia “zbarkon” në Vlorë, kontrolle për drogë

Policia e shtetit po zhillon një aksonin për evidentimin dhe goditjen e trafikut të lëndëve narkotike në pyllin e Dëllënjës në Njësinë Administrative Novoselë Vlorë.

Ky akson i tyre edhri fill pas paralajmërimit që dhanë sot kryeministri Edi Rama dhe kreu i Policisë së Shtetit, Haki Çako për goditje të çdo rasti kriminal të trafikimit të drogës.

Ka qenë pikërisht zëdhënësi i Policisë së Shtetit, Gent Mullai i cili ka bërë me dije për aksionin e Policinë Kufitare, Delta Forcë e Drejtorinë Vendore të Policisë Vlorë.

“Asnjë minutë pushim deri në finalizimin me sukses të një nga prioriteteve më madhore, atë të parandalimin, minimizimit drejt zerimit të kultivimit dhe trafikimit të lëndëve narkotike”– thuhet në dekraratën e policisë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/21150384_1644106692274807_3608951906451660874_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/21150384_1644106692274807_3608951906451660874_n.jpg","attachment_id":"755473"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/21192896_1644106618941481_5048010048845569804_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/21192896_1644106618941481_5048010048845569804_n.jpg","attachment_id":"755474"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/21106552_1644106735608136_8075198363349265550_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/21106552_1644106735608136_8075198363349265550_n.jpg","attachment_id":"755472"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/21151336_1644106538941489_1357180045201781448_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/21151336_1644106538941489_1357180045201781448_n.jpg","attachment_id":"755475"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/21231171_1644106475608162_8009685581297686225_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/21231171_1644106475608162_8009685581297686225_n.jpg","attachment_id":"755476"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/21106479_1644106325608177_5112946530651074627_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/21106479_1644106325608177_5112946530651074627_n.jpg","attachment_id":"755477"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/21106411_1644106278941515_1189404428492447439_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/21106411_1644106278941515_1189404428492447439_n.jpg","attachment_id":"755478"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/21106791_1644106238941519_7497447752340780159_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/21106791_1644106238941519_7497447752340780159_n.jpg","attachment_id":"755479"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/21106450_1644106412274835_5413575913575755779_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/21106450_1644106412274835_5413575913575755779_n.jpg","attachment_id":"755480"}]

1 komente në “FOTOT/ “Zhdukje kanabisit”. Pas ultimatumit të Ramës, policia “zbarkon” në Vlorë, kontrolle për drogë”

  1. Janullatos arxidoglyftis says:

    Fotot tregojnë një tufë pordhicash që kontrollojnë kaçubeve të ferrave sikur kanë dalë për të gjuajtur mëllënja

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *