Debati Fuga-Nano, ndërhyn Spaho: Mustafai është ideatori dhe inspiruesi i koalicionit të qelbësirave

Deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho ka reaguar lidhur me debatin që u zhvillua mes Mustafa Nanos dhe Artan Fugës për kërcënimin që i është bërë këtij të fundit.

Përmes  një statusi në faqen e tij në Facebook, Spaho i kujton Nanos se ai është ideatori dhe inspiruesi i koalicionit të qelbësirave.

“Eshte ideatori dhe inspiruesi i koalicionit te qelbësirave”, shkruan Spaho në statusin e tij.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...