Debati Fuga-Nano, ndërhyn Spaho: Mustafai është ideatori dhe inspiruesi i koalicionit të qelbësirave

Deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho ka reaguar lidhur me debatin që u zhvillua mes Mustafa Nanos dhe Artan Fugës për kërcënimin që i është bërë këtij të fundit.

Përmes  një statusi në faqen e tij në Facebook, Spaho i kujton Nanos se ai është ideatori dhe inspiruesi i koalicionit të qelbësirave.

“Eshte ideatori dhe inspiruesi i koalicionit te qelbësirave”, shkruan Spaho në statusin e tij.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Debati Fuga-Nano, ndërhyn Spaho: Mustafai është ideatori dhe inspiruesi i koalicionit të qelbësirave”

  1. mireli n says:

    Po pika qe s’te bie o Profesor Leshi . Kualicioni i Qelbesirave thua. Po qenke pa tru o qelbashe. Vazhdoni avazin e vjeter. Kush jane qelbesira ata qe ju munden ju kriminela te PD,ju qe i keni sjelle ketij populli tragjedite me te medhaja,ju qe dogjet Shqiperine,ju qe masakruat nji Krahine te tere, ju qe ekzekutuat qytetare ne bulevarde,ju hajna,katila,llum e spiuna te UDB-se e asfalise greke e bpuntore me djallin,ju esatista e zogista te felliqur qe shisni dete e toke shqipetare per pushtet,ju laro e funderina te ketij kombi, ju qe i futni thiken pase shpine Kosovareve ,ju miqte Milloshevicit. Pra ti derdimen i ashtu quajtur Profesor ,ti gojehale, ti qen bir qeni 700-breza thua se shumica absolute e shqipetareve qe votuan majtas jane qelbesira. O zot kush flet ! Tani iku koha juaj o tradhetare te ndyre, populli u njehe me rrenje e dhemballe. Me keto mendje si ky letyre me emrin E.Spaho kurre me mose ardheshit ne pushtet. Mos t’ju genjeje mendja o gelbaza. Koha do ta tregoje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *