Ekzekutimi i gjyqtares, babai përcjell të bijën në banesën e fundit: E dija që do të ma vriste

Dhjetëra e qindra familjarë, miq, të njohur dhe kolegë kanë përcjellë për në banesën e fundit pasditen e kësaj të premte, Fildes Hafizin e cila u vra në mënyrë tragjike një ditë më parë nga ish-burri i saj Fadil Kasemi në Tiranë.

Siç tregojnë edhe pamjet, arkivoli me trupin e pajetë të së ndjerës është nxjerrë nga banesa nga i ati dhe të afërmit e tjerë.

Mes lotësh ai dëgjohet tek thotë: E dija që do ma vriste.

 

 

 

 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Ekzekutimi i gjyqtares, babai përcjell të bijën në banesën e fundit: E dija që do të ma vriste”

  1. mirel says:

    Pse nuk e hoqe qafe i pari?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *