FOTO/ Formacionet zyrtare të ndeshjes Shqipëri-Lihtenshtejn

Është zbuluar formacioni zyrtar i Shqipërisë për takimin kundër Lihtenshtejnit.

Trajneri Christian Panucci i ka besuar një vend titullar i për këtë takim Eros Grezdës dhe Azdren Llullakut, duke qenë se Sadiku është në gjendje jo të mirë shëndetësore.

Në portë nuk ka dyshim, pasi Etrit Berisha konfirmohet si portier titullar.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *