FOTOT/ 9-vjeçarja duket si përbindësh, mjekët e habitur: Nuk e dimë nga se vuan

Katie Renfroe, një vajzë 9-vjeçare nga Florida vuan nga një sëmundje e panjohur.

Truri dhe koka e vajzës janë zmadhuar jashtë mase dhe për këtë mjekët nuk kanë një shpjegim.

Ajo nuk mund të ecë apo të flasë dhe duhet t’i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale.

Sëmundja e saj është e rrallë dhe mjekët e kanë të vështirë ta identifikojnë duke thënë se mund të marrë emrin e vogëlushes.

Mamaja e 9-vjeçares  thotë se vajza nuk është diagnostikuar se nga çfarë sëmundje vuan dhe mjekët janë ende duke u përpjekur që ta gjejnë.

Sipas saj askush nuk e ka idenë se çfarë e ka shkaktuar zmadhimin e trurit dhe të kokës.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43BC894A00000578-4840422-image-m-61_1504184897319-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43BC894A00000578-4840422-image-m-61_1504184897319.jpg","attachment_id":"757308"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43BC893800000578-0-image-a-54_1504184500578-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43BC893800000578-0-image-a-54_1504184500578.jpg","attachment_id":"757307"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43BC8A9A00000578-0-image-a-57_1504184548412-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43BC8A9A00000578-0-image-a-57_1504184548412.jpg","attachment_id":"757309"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43BC8A9600000578-0-image-m-40_1504183823155-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43BC8A9600000578-0-image-m-40_1504183823155.jpg","attachment_id":"757310"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/pri-51107582_1504263495-2015442-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/pri-51107582_1504263495-2015442.jpg","attachment_id":"757311"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/pri-51107589_1504263495-7285149-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/pri-51107589_1504263495-7285149.jpg","attachment_id":"757312"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43BC8AA200000578-0-image-a-60_1504184605254-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43BC8AA200000578-0-image-a-60_1504184605254.jpg","attachment_id":"757306"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *