FOTOT/ De Biasi në mbështetje të kombëtares, ndërsa tifozët e rrethojnë për foto

Gianni De Biasi eshte ende nje nga personat me te dashur te tifozave shqiptare.

I pranishem sot per te ndjekur ndeshjen eleminatore te kampionatit boteror “Rusi 2018” mes Shqiperise dhe Lihtenshtejnit, ish trajneri i kuqezinjve eshte rrethur nga tifozat per te bere foto dhe per te dhene autografe.

Ai mbetet nje nga trajneret me te dashur per tifozat pas historise qe beri me kombetaren shqiptare duke e kualifikuar per here te pare ne kampionatin europian.

De Biasi u largua nga drejtimi i Shqiperise pas ndeshjes me Izraelin dhe ne vend te tij eshte emeruar Kristian Panuçi qe ka ndeshjen e tij te pare sot ne krye te stolit kuqezi.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/IMG-20170902-WA0012-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/IMG-20170902-WA0012.jpg","attachment_id":"757395"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/IMG-20170902-WA0022-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/IMG-20170902-WA0022.jpg","attachment_id":"757392"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/IMG-20170902-WA0021-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/IMG-20170902-WA0021.jpg","attachment_id":"757393"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/IMG-20170902-WA0015-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/IMG-20170902-WA0015.jpg","attachment_id":"757394"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *