FOTOT/ Bella Thorne pozon pa reçipeta

Bella Thorne shpesh herë pershëndet fansat e saj në Instagram me foto provokuese.

Megjithatë këtë herë duket se ka vendosur që ta çojë lojën në nivelin tjetër.

Aktorja e “Shake It Up” pozoi pa reçipeta dhe pa bluzë, ndërkohë që gjithçka që e mbulonte ishte një xhaketë leopard.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X