FOTOT/Moment i frikshëm, makina del nga rruga dhe “futet” në shtëpi, 4 të plagosur

Një aksident me pasojë plagosjen e katër personave ka ndodhur në Raëcliffe të Anglisë.

Aksidenti aspak i zakontë u shkaktua pasi  automjeti doli nga rruga dhe përfundpi brenda një shtëpie.

Sipas mediave britanike, të plagosur kanë mbetur drejtuesi i automjeti dy pasagjerët, por edhe një person brenda në shtëpi.

Ndërkohë për këtë rast, policia ka vënë në pranga drejtuesin e automjetit që shkaktoi aksidentin.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43DC9D6B00000578-4848240-image-a-59_1504435909016-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43DC9D6B00000578-4848240-image-a-59_1504435909016.jpg","attachment_id":"757788"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43DCACBF00000578-4848240-image-a-50_1504435140155-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43DCACBF00000578-4848240-image-a-50_1504435140155.jpg","attachment_id":"757789"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43DCACBB00000578-4848240-image-a-51_1504435147907-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43DCACBB00000578-4848240-image-a-51_1504435147907.jpg","attachment_id":"757787"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43DC9DB500000578-4848240-image-a-60_1504436106696-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43DC9DB500000578-4848240-image-a-60_1504436106696.jpg","attachment_id":"757786"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *