Sherr me armë në Shkodër, pagoset një 21 vjeçar, në kërkim autorët

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur rreth orës 03:35 të mëngjesin një lokal në afërsi të fshatit Beltoj në Shkodrër.

Policia e Shkodrës ka shkuar menjëherë në vendngjarje ku kanë konstatuar se pas një konflikti të çastit me persona akoma të paidentifikuar, ka mbetur i plagosur me armë zjarri shtetasi E. N, 21 vjeç, banues Vekel, Malësi e Madhe,

Janë ngritur pika të shumta kontrolli dhe po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Në vendgjarje ndodhen shërbimet e policisë dhe grupi hetimorë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *