Tirana, prezantohet mesfushori Alked Çelhaka

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Mesfushori Alked Çelhaka eshte prezantuar sot ne ambientet e klubit duke nisur keshtu zyrtarisht aventuren e re me Tiranen.

Futbollisti 23 vjecar ka firmosur per tre vite bardheblu dhe do te jete nje perforcim i vlefshem per skuadren.

Celhaka sezonin e kaluar ka luajtur tek Laçi nderkohe qe prej nje muaji ka qene nen urdhrat e trajnerit Ze Maria.

“Jam i lumtur qe jam pjese e klubit me te madh ne Shqiperi. Kam ardhur ketu te tregoj vlerat e mia. Falenderoj stafin dhe presidentin per besimin dhe mbeshtetjen. Do bej maksimumin qe te mos i zhgenjej.

 Falenderoj cunat e ekipit per mikpritjen. Ndihem shume mire dhe eshte fat per ne lojtaret e rinj qe kemi ne skuader futbolliste me eksperience si Lika dhe Karabeci. Ta cojme Tironen aty ku i ka hije”, ka deklaruar Celhaka per faqen zyrtare te KF Tiranes.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *