DETAJET/ Ja se si rekrutonte vajza të reja tutorja nga Tirana dhe më pas i trajnonte për të kryer seks online

Të tjera detaje zbulohen nga rrjeti i trafikut të prostitucionit virtual në kryeqytet, ku në pranga ranë 7 persona, mes tyre edhe tutorja.

 

Burime policore bënë me dije se Dafina Tresa, 32-vjeçe dyshohet se prej një kohe të gjatë punësonte vajza të moshave të reja dhe i shfrytëzonte ato për prostitucion virtual, i cili zhvillohej ndërmjet logimit në faqet “Adult Work”, aktivitet të cilin e kryenin në një apartament në bulevardin “Bajram Curri”.

 TË ARRESTUARIT

– Dafina Tresa, 32 vjeçe, banuese në Tiranë, administratore e studios “Chat Line”.

– Artur Bakalli, 33 vjeç, banues në Tiranë.

– Xh.B., 21 vjeçe, banuese në Tiranë.

– A.B., 20 vjeçe, banuese në Tiranë.

– E.D., 21 vjeçe, banuese në Tiranë.

– K.B., 19, vjeçe, banuese në Tiranë.

– A.K., 19 vjeçe, banuese në Tiranë.

Ndiqet në gjendje të lirë shtetasja:
– B.D., 17 vjeçe, banuese në Tiranë.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *