Goditi barbarisht bashkëshorten për disa orë, ja ndëshkimi që i jep policia 51 vjeçarit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Godet me shkelma bashkëshorten, përfundon në qeli. Mëhill Qehajaj, 51 vjeçari me banim në Kullë të Durrësit është arrestuar një ditë më parë

”Më datën 5 shtator, në banesë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike duke e goditur me shkelma në trup bashkëshorten e tij L.U, 45 vjeç” informon policia e Durrësit.

Ndaj tij është ngritur akuza për “Dhunë në Familje” parashikuar në nenin 130/a të Kodit Penal.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *