Shqipëria me 3 mungesa të mëdha ndaj Spanjës

Shqipëria doli me 1 pikë dje nga Strumica, ndërkohë që lajmet e këqija për Panuccin nuk munguan.

Strategu italian nuk do të ketë të gatshëm për sfidën e radhës 3 titullarë.

Mërgim Mavraj, Burim Kukeli dhe Odise Roshi janë ndëshkuar me karton të verdhë dhe nuk do të jenë të gatshëm ndaj Spanjës.

Ata kanë plotësuar numrin e kartonëve, duke humbur në këtë mënyrë sfidën e 6 tetorit ndaj Spanjës në stadiumin “Rico Perez”.

Gjithsesi ata do të jenë të gatshëm për sfidën e fundit ndaj Italisë, e cila pritet që të luhet më 9 tetor në “Loro Boriçi”.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Shqipëria me 3 mungesa të mëdha ndaj Spanjës”

  1. liku--Kush me shan per debat nuk ia mban says:

    Te pakten Panucci do ta kete ne xhep justifikimin po u mund thelle ndaj Spanjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *