VIDEO/ 47-vjeçari nga Tirana kërkon nuse live në TV: Jam i virgjër

“Jam nga Tirana, jam i virgjër, jam i interesuar për një vajzë të mirë”.

Kjo ishte kërkesa e një personi të quajtur Fatmiri, në emisionin “Aldo Morning Show”.

47-vjeçari tha gjatë telefonatës se nuk ka qenë i martuar më parë, punon në shtet, por nuk bëri të ditur vendin dhe profesionin.

Ai tha se nuk ka ndonjë preferencë nga ato që kanë telefonuar më parë dhe sqaroi se nuk është martuar për shkak se për një periudhë të gjatë ka jetur jashtë shqipërisë në emigracion.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ 47-vjeçari nga Tirana kërkon nuse live në TV: Jam i virgjër”

  1. Tr says:

    Ha ha ha , jam i virgjer , perkthehet DEBIL . MOS U SHQETESO VOGELUSH, KY VEND KA DHE PER TY DEBILE ,ME TONELATE .

  2. xxz says:

    ka plot virgjnesha shqiptare 50 vjecare qe kan “punu” ne emigracjon me dekada ne profesjonin qerim kokash peshku ne semafor.
    le t marri nanji prej tyre.
    qep e shkep mo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *