VIDEO/ Përplas fort këmbësorin në vijat e bardha dhe zhduket me shpejtësi, kamerat e sigurisë “tradhtojnë” automjetin

Një këmbësor është përplasur nga një automjet në vijat e bardha. Ngjarja ka ndodhur në një rrugë në Essex në Britani, ndërsa pamjet janë filmuar nga kamerat e sigurisë.

I plagosur ka mbetur një 22 vjeçar i cili është dërguar në spital.

Siç duket dhe nga pamje, i riu ka pritur derisa rruga është liruar dhe më pas ka kaluar në vijat e bardha. Por një automjet me shpejtësi ka përplasur atë dhe më pas është larguar.

Kalimtarë të rastit i kanë dhënë ndihmën e parë të plagosurit, ndërsa drejtuesi i mjetit u largua nga vendi i ngjarjes.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *