Ambasadorët e BE-së takim “urgjent” me Ramën në Kryeministri para mbledhjes së Kuvendit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Dy ditë para mbledhjes së Kuvendit të ri për konstituimin, ambasadorët po zhvillojnë një takim në Kryeministri.

Takimi i diplomatëve me Ramën ka nisur rreth orës 17:00, ndërsa vijon edhe në këto momente.

Në qendër të takimit mes Ramës dhe ambasadorëve janë objektivat për mandatin e dytë qeverisës.

Kryeministri po informon ambasadorët për prioritetet dhe integrimin në Bashkimin Europian.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *