FOTOT/ Brenda rulotit 1 milionë eurosh

Rolotët janë një zgjedhje e mirë për ata persona që duan që brenda pak ditëve të shkojnë dhe vizitojnë shumë vende.

Me rolotë i vetmi shpenzim që do të duhet të bësh është karburanti që do të harxhoni gjatë udhëtimit.

Këto “shtëpi të lëvizshme” variojnë më çmime të ndryshme, ndërsa ky që ne do të sjellim për ju pak më poshtë kushton 1 milionë euro dhe ka çdo gjë luksoze që dëshironi brenda.

VARIO ka nxjerrë në shitje rulotin 12 metra të gjatë i përshtatshëm për 6 persona, e brenda ka gjithçka që do kërkoni tek një hotel luksoz, madje ka edhe vend parkimi për makinën tuaj.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1504867877_1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1504867877_1.jpg","attachment_id":"760575"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1504867890_2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1504867890_2.jpg","attachment_id":"760574"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1504867892_3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1504867892_3.jpg","attachment_id":"760573"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1504867896_4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1504867896_4.jpg","attachment_id":"760572"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1504867901_5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1504867901_5.jpg","attachment_id":"760571"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1504867911_7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1504867911_7.jpg","attachment_id":"760569"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1504867916_8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1504867916_8.jpg","attachment_id":"760568"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1504867925_9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1504867925_9.jpg","attachment_id":"760567"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1504867931_10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1504867931_10.jpg","attachment_id":"760566"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1504867906_6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1504867906_6.jpg","attachment_id":"760570"}]

1 komente në “FOTOT/ Brenda rulotit 1 milionë eurosh”

  1. plepat dhe budallenjte behen te gjate says:

    Me moderne se kjo e gjen me 2_300 mije

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *