FOTOT/ Plas humori në rrjetet sociale me Fevziun: Aty maje mos e luj

Blendi Fevziu ka festuar 20 vjetorin e krijimit të emisionit të tij. Për këtë ditë, ai dhe stafi kishin vendos që të bënin një maratonë, ndërsa organizuan edhe një pritje në sheshin “Nënë Tereza” të personazheve të ndryshme.

Ndërkohë, veç lajmeve mbi emisionin, faqet e humorit e kanë shfrytëzuar për të prodhuar edhe batuta.

Disa nga meme-t më pikante ju ftojmë t’i ndiqni në galerinë virtuale.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/21430349_10155240280733371_314302990426673478_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/21430349_10155240280733371_314302990426673478_n.jpg","attachment_id":"760553"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/21430434_1741637479471013_2471898874632972758_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/21430434_1741637479471013_2471898874632972758_n.jpg","attachment_id":"760552"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/21443116_1871021762924716_808602719_n-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/21443116_1871021762924716_808602719_n.png","attachment_id":"760554"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/21371217_706919422847470_4187412631393244226_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/21371217_706919422847470_4187412631393244226_n.jpg","attachment_id":"760551"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/Captu-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/Captu.png","attachment_id":"760555"}]

3 komente në “FOTOT/ Plas humori në rrjetet sociale me Fevziun: Aty maje mos e luj”

 1. Besniku says:

  O kakerdhi miu!
  Po kush ta vare ty tani! Ti je nje ASGJE e madhe!

  E vetmja gje qe te ka mbetur eshte te presesh vdekjen. Qofte e shpejte, do Zoti!

  Po rrufeja nuk bie ne hale, aty ku ka mut!

 2. ma ke surratin si pajdhi i Lops ,
  qi shtiste sheqirja ferrave te viqidolit ,
  ku bojte takimet e fshehta me Karaxhixhin

 3. emigranti says:

  koha e saliut dhe e pd-se iku tani ishalla burgu per keta , ah harrova kane akoma adriatik llallen qe i mbrone sa te jete ai saliu e gjithe pd-ja nuk peson asgje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *