Seks me kamera dhe lodra plastike, 7 studentet para gjykatës: E bënim me dëshirë, nuk e dinim që ishte shkelje ligji

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Dalin para gjykatës 8 të akuzuarit për shfrytëzim prostitucioni të cilët u arrestuan në Tiranë  dy ditë më parë gjatë Operacionit Chat Line 3.

Mes të arrestuarve  është edhe menaxherja e 7 studenteve Dafina Tresa.

Prokuroria ka ngritur akuzën për përshtatje ambientesh për shfytëzim prostitucioni, rekrutim vajzah për prostitucion.

Tresa ka mohuar akuzën duke u shprehur se vajzat çdo gjë e bënin me dëshirën e tyre.

Ajo shtoi se nuk e dinte që ky ishte aktivitet penal.

Ndaj tutores u caktua  masa e sigurisë ‘Arrest ne shtepi’.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *