VIDEO/ Sherr pas festës së beqarisë, nëna e nuses kap për fyti shoqëruesen

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Mary dhe David Creasey po ktheheshin nga një garë me kuaj nga Barnsley i South Yorkshire, Britani e Madhe kur u bënë dëshmitarë të një përleshjeje në autobus.

Nëna e një nusesje teksa po ktheheshin nga festa e beqarisë  është përleshur  me njërën nga shoqet e të bijës dhe e ka kapur për fyti, teksa të dyja ishin të dehura raporton Daily Mail.

“Dëgjuam se ato po ktheheshin nga një aheng, ku festuan ditët e fundit të beqarisë. Kjo është një ndodhi që askush nuk do donte ta përjetonte” – ka thënë çifti që kishte parë sherrin.

Por, asgjë nuk ka përfunduar në atë moment, pasi tërë udhëtimi është shoqëruar me ngacmime dhe provokime me nënës dhe shoqërueses së nuses.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *