Real Madridi tjetër hap fals, barazon ndaj Levantes

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Reali i Madrid nuk ka shkuar më se një barazim edhe ndaj skuadrës së Levantes.

Kampionët e Spanjës, kanë zhgënjyer sërish edhe këtë javë pas barazimit që mori me Valencian javën e shkuar duke bërë një një tjetër hap fals në kampionat.

Të parët që kaluan në epërsi ishin miqtë, në minutën e dymbëdhjetë, me golin e Ivi Lopez.

Kurse, Lucas Vazquez arriti që të barazojë shifrat në minutën e 36-të, rezultat që përfundoi dhe takimi.

Real Madrid ka vetëm pesë pikë të grumbulluara nga tre ndeshjet e para të sezonit të ri në La Liga.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *