VIDEO/ Policia i vihet pas shoferit të dehur, makina përplaset dhe rrokulliset disa herë, por…

Ky është momenti kur një shofer i dehur i cili ndiqej nga policia del nga rruga dhe makina e tij rrokulliset disa herë.

Pamjet e kësaj ndjekje janë filmuar nga helikopteri i policisë, ku shihet shoferi i dehur duke drejtuar makinën me shpejtësi të madhe nëpër autostradë.

Dhe në një moment humb kontrollin dhe përplaset e rrokulliset disa herë, por çuditërisht shpëton pa asnjë gërvishtje dhe del nga vetura thuajse nuk ka ndodhur asgjë.

Sikur kjo të mos mjaftonte, ai fillon të iki me vrap në një zonë malore, por nuk ishte në dijeni se helikopteri i policisë po e ndiqte, dhe pasi e kupton se nuk ka nga t’ia mbath vendos të dorëzohet para policisë në Rotterdam.

 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Policia i vihet pas shoferit të dehur, makina përplaset dhe rrokulliset disa herë, por…”

  1. ladi says:

    Ate zonen malore te Hollandes, aman na e tregoni, se eshte hera e pare qe e degjoj, qe paska e dhe zone malore Hollanda….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *