FOTOT/ Femra më seksi në botë tregon format

Ajo është një nga modelet më të kërkuara dhe më seksi në botë.

Dhe Ashley Graham tregoi edhe arsyen pse mban një epitet të tillë, në paraqitjen e saj të fundit në tepatin e kuq.

Modeli 29-vjeçare dukej absolutisht fantastike teksa mori pjesë në mbrëmjen gala “Business Of Fashion 500 Gala”, të shtunën në mbrëmje.

Ajo është shfaqur në mënyrë provokative me një fustan të bardhë, me të cilin ka ekspozuar gjoksin bombastik dhe këmbët seksi.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4419A48C00000578-0-image-m-47_1505014977531-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4419A48C00000578-0-image-m-47_1505014977531.jpg","attachment_id":"761776"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4419A45E00000578-0-image-m-44_1505014936552-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4419A45E00000578-0-image-m-44_1505014936552.jpg","attachment_id":"761775"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4419A1EE00000578-0-image-m-45_1505014947739-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4419A1EE00000578-0-image-m-45_1505014947739.jpg","attachment_id":"761774"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4419A1E000000578-0-image-m-46_1505014961243-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4419A1E000000578-0-image-m-46_1505014961243.jpg","attachment_id":"761773"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440E29ED00000578-0-On_display_Ashley_Graham_fearlessly_rocked_this_ruby_mini_dress_-a-31_1505014551481-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440E29ED00000578-0-On_display_Ashley_Graham_fearlessly_rocked_this_ruby_mini_dress_-a-31_1505014551481.jpg","attachment_id":"761772"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440E5E8000000578-0-She_s_a_pro_The_29_year_old_model_didn_t_appear_to_be_nervous_fo-a-30_1505014549674-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440E5E8000000578-0-She_s_a_pro_The_29_year_old_model_didn_t_appear_to_be_nervous_fo-a-30_1505014549674.jpg","attachment_id":"761771"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440F5C1000000578-4867402-image-a-143_1504948088419-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440F5C1000000578-4867402-image-a-143_1504948088419.jpg","attachment_id":"761770"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440FB32100000578-4867402-image-a-139_1504948019289-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440FB32100000578-4867402-image-a-139_1504948019289.jpg","attachment_id":"761768"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440F7F6A00000578-4867402-image-m-142_1504948074530-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440F7F6A00000578-4867402-image-m-142_1504948074530.jpg","attachment_id":"761769"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *