FOTOT/ Kendall Jenner tregon të pasmet

Ajo mori çmimin “Daily Front Row’s Fashion” gjatë javës së modës New York.

Dhe disa orë pasi ajo pranoi çmimin, Kendall Jenner u shfaq e (zh)veshur me një fustan krejtësisht transparent.

21-vjeçarja zbuloi të brendshmet e saj të zeza dhe linjat e trupore me atë fustan në formë rrjete.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4411190E00000578-4867578-Racy_The_fashion_star_flashed_her_g_string_at_the_Met_Gala_in_Ma-a-7_1504954992480-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4411190E00000578-4867578-Racy_The_fashion_star_flashed_her_g_string_at_the_Met_Gala_in_Ma-a-7_1504954992480.jpg","attachment_id":"761524"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4411190600000578-4867578-Not_shy_Kendall_is_no_stranger_to_risque_looks_seen_at_this_year-m-157_1504943652671-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4411190600000578-4867578-Not_shy_Kendall_is_no_stranger_to_risque_looks_seen_at_this_year-m-157_1504943652671.jpg","attachment_id":"761525"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4411191500000578-4867578-Not_shy_Kendall_is_no_stranger_to_risque_looks_seen_at_this_year-a-6_1504954992425-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4411191500000578-4867578-Not_shy_Kendall_is_no_stranger_to_risque_looks_seen_at_this_year-a-6_1504954992425.jpg","attachment_id":"761526"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440F4B2000000578-4867578-image-m-127_1504940280173-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440F4B2000000578-4867578-image-m-127_1504940280173.jpg","attachment_id":"761531"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440F4B5000000578-4867578-Fancy_The_21_year_old_revealed_her_underwear_in_a_see_through_bo-m-147_1504941100816-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440F4B5000000578-4867578-Fancy_The_21_year_old_revealed_her_underwear_in_a_see_through_bo-m-147_1504941100816.jpg","attachment_id":"761530"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440FB47100000578-4867578-image-m-148_1504941170152-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440FB47100000578-4867578-image-m-148_1504941170152.jpg","attachment_id":"761529"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440F4C2000000578-4867578-image-m-154_1504943561970-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440F4C2000000578-4867578-image-m-154_1504943561970.jpg","attachment_id":"761528"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440E76FC00000578-4867578-Award_winner_Before_the_event_Kendall_was_at_the_Four_Seasons_Ho-a-5_1504954992385-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440E76FC00000578-4867578-Award_winner_Before_the_event_Kendall_was_at_the_Four_Seasons_Ho-a-5_1504954992385.jpg","attachment_id":"761527"}]

1 komente në “FOTOT/ Kendall Jenner tregon të pasmet”

  1. asnji cudi .
    anal-iteti eshte sot Moda e Femrave Moderrne .
    ato ta heqin te gjatin me doren e vet nga Vulva e zjarrt
    e histerish therrasin kenaqsis kur kan brenda asaj Vryme, kart

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *