FOTOT/ Kendall Jenner tregon të pasmet

Ajo mori çmimin “Daily Front Row’s Fashion” gjatë javës së modës New York.

Dhe disa orë pasi ajo pranoi çmimin, Kendall Jenner u shfaq e (zh)veshur me një fustan krejtësisht transparent.

21-vjeçarja zbuloi të brendshmet e saj të zeza dhe linjat e trupore me atë fustan në formë rrjete.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4411190E00000578-4867578-Racy_The_fashion_star_flashed_her_g_string_at_the_Met_Gala_in_Ma-a-7_1504954992480-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4411190E00000578-4867578-Racy_The_fashion_star_flashed_her_g_string_at_the_Met_Gala_in_Ma-a-7_1504954992480.jpg","attachment_id":"761524"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4411190600000578-4867578-Not_shy_Kendall_is_no_stranger_to_risque_looks_seen_at_this_year-m-157_1504943652671-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4411190600000578-4867578-Not_shy_Kendall_is_no_stranger_to_risque_looks_seen_at_this_year-m-157_1504943652671.jpg","attachment_id":"761525"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4411191500000578-4867578-Not_shy_Kendall_is_no_stranger_to_risque_looks_seen_at_this_year-a-6_1504954992425-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4411191500000578-4867578-Not_shy_Kendall_is_no_stranger_to_risque_looks_seen_at_this_year-a-6_1504954992425.jpg","attachment_id":"761526"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440F4B2000000578-4867578-image-m-127_1504940280173-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440F4B2000000578-4867578-image-m-127_1504940280173.jpg","attachment_id":"761531"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440F4B5000000578-4867578-Fancy_The_21_year_old_revealed_her_underwear_in_a_see_through_bo-m-147_1504941100816-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440F4B5000000578-4867578-Fancy_The_21_year_old_revealed_her_underwear_in_a_see_through_bo-m-147_1504941100816.jpg","attachment_id":"761530"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440FB47100000578-4867578-image-m-148_1504941170152-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440FB47100000578-4867578-image-m-148_1504941170152.jpg","attachment_id":"761529"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440F4C2000000578-4867578-image-m-154_1504943561970-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440F4C2000000578-4867578-image-m-154_1504943561970.jpg","attachment_id":"761528"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440E76FC00000578-4867578-Award_winner_Before_the_event_Kendall_was_at_the_Four_Seasons_Ho-a-5_1504954992385-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440E76FC00000578-4867578-Award_winner_Before_the_event_Kendall_was_at_the_Four_Seasons_Ho-a-5_1504954992385.jpg","attachment_id":"761527"}]

1 komente në “FOTOT/ Kendall Jenner tregon të pasmet”

  1. asnji cudi .
    anal-iteti eshte sot Moda e Femrave Moderrne .
    ato ta heqin te gjatin me doren e vet nga Vulva e zjarrt
    e histerish therrasin kenaqsis kur kan brenda asaj Vryme, kart

Lini një Përgjigje te duan dhimbje ,duan te ndjejn lol .Rrofte Vryma Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *