FOTOT/ Kim Kardashian nuk i lë vend imagjinatës, tregon…

Aktualisht, Kim Kardashian ndodhet në javën e modës në Neë York.

Dhe Kim nuk i la shumë vend imagjinatës me fustanin e saj transparent teksa tregonte të brendshmet e saj.

Nëna e dy fëmijëve tregoi këmbët  e tonifikuara, teksa vuri në pah linjat trupore me fustanin transparent.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/kim2-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/kim2-3.jpg","attachment_id":"761520"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/kim3-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/kim3-2.jpg","attachment_id":"761519"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/kim4-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/kim4-2.jpg","attachment_id":"761518"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/kim5-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/kim5-2.jpg","attachment_id":"761517"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/kim1-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/kim1-2.jpg","attachment_id":"761516"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *